19 lutego 2020 13:11 | Aktualności

Dzień języków obcych

16 stycznia w SP2 odbył się Dzień Języków Obcych. W tym dniu udział brali wszyscy uczniowie: klasy pierwsze wykonywały plakaty swoich ulubionych bohaterów z książki, drugie klasy - Picnic, a trzecie klasy - Zoo. Starsze klasy brały udział w konkursach: wiedza o krajach anglojęzycznych oraz rozszyfrowywanie angielskich popularnych skrótów. Podczas zajęć uczniowie oraz nauczyciele mogli podziwiać projekty wykonane przez uczniów naszej szkoły, które były wystawione w sali językowej. Mogli również poczęstować się pysznymi szwajcarskimi wypiekami. Podczas przerw uczniowie mogli posłuchać słynnych utworów z krajów anglojęzycznych oraz z Niemiec i Szwajcarii. Szkoła została przybrana plakatami uczniów. Niektórzy uczniowie przebrali się za słynne postacie z danego kraju. Dzień Językowy dostarczył wielu wrażeń. Odpowiedzialnymi nauczycielami za przygotowanie Dnia Językowego byli: pani Hanna Moszczyńska, pani Laura Leszczyńska, pani Marlena Napierała, pani Bożena Staniszewska oraz pan Piotr Marek.