WF z klasą

Nasza szkoła przystąpiła do nowego programu  Centrum Edukacji Obywatelskiej "WF Z KLASĄ". Program realizowany jest przy wsparciu "Gazety Wyborczej" i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej.

Zadania dla szkół:

1. SPORTOWY OKRĄGŁY STÓŁ - Porozmawiamy z uczniami o tym, jakie są ich oczekiwania dotyczące udoskonalenia zajęć     sportowych. Wspólnie wybierzemy obowiązkowe zadanie do realizacji w programie.

2. LOKALNA AKCJA SPORTOWA - Włączenie do działań społeczności lokalnej( np:rodziców, zaprzyjaźnionej szkoły, inne szkoły..)

3. ZADANIE DO WYBORU - Szkoła wybiera jedno zadanie z puli zadań opracowanych przez organizatorów

4. Dokumentacja działań znajduje sią na blogu poświęconym projektowi ( blogiceo.nq.pl/sp2aktywne ).

Do tej pory w ramach projektu odbył się już 09.04.2014 Okrągły Sportowy Stół.

Wf z klasą